تنظیمات رندر در افتر افکت

تنظیمات رندر در افتر افکت

در این مقاله به تنظیمات رندر در افتر افکت خواهیم پرداخت. شما همچنین می توانید قالب هایی را ایجاد کنید که حاوی تنظیمات ماژول رندر و خروجی هستند که معمولا استفاده می شود. در مقالات گذشته در مورد ساخت پروژه افتر افکت توضیحاتی داده بودیم .

 

چگونه یک قالب رندر ایجاد کنیم

  • کادر تنظیمات رندر را با انتخاب Edit> Templates> Render Settings باز کنید.

تنظیمات رندر در افتر افکت

هنگامی که پنجره تنظیمات رندر قالب ظاهر می شود. نام جدیدی را در قسمت نام تنظیمات تایپ کنید، سپس برای باز کردن تنظیمات رندر، edit را فشار دهید.

رندر پروژه افتر افکت

پنجره تنظیمات رندر

دارای سه بخش است: بخش اول به طور مستقیم با تنظیمات جدول زمانی و پانل ترکیب شما ارتباط دارد. شما می توانید این را نادیده بگیرید تا تنظیمات جاری خود را در جدول زمانی و پانل ترکیب ترکیب کنید. به عنوان مثال، با ارائه یک خروجی نیمی از ترکیب فعلی شما. بخش دوم زمان نمونه برداری است.

شما می توانید زمان رندر را با مشخص کردن نرخ فریم جدید، اضافه کردن فیلدها در فیلد رندر و تعیین تنظیمات حرکت تاری و ترکیب فریم مشخص کنید. گزینه هایی برای ارائه تنها منطقه کار یا کل دوره ترکیب موجود است.

قسمت سوم گزینه ها است که به شما امکان می دهد فایل های موجود را از حالت فشرده خارج کنید. این ایده بسیار عالی است، اگر توابع تصویر را ارائه می دهید، زیرا هر چیزی را که قبلا ارائه شده، دوباره ارائه نمی کند.

تنظیمات رندر در افتر افکت

همه این تنظیمات را بسته به آنچه نیاز دارید تغییر دهید . پس از کم کردن سرعت، OK را فشار دهید تا قالب خود را ذخیره کنید.  

ایجاد یک ماژول خروجی 

ماژول خروجی مراقب نوشتن تمام رندرهای شما در یک فایل واقعی است. مهمترین مواردی که باید در اینجا ذکر کنید عبارتند از : فرمت و کدک در صورت لزوم، اینکه آیا شما نیاز به تغییر اندازه ویدئو خود دارید یا اینکه می خواهید بدون صدا یا با صدا رندر بگیرید.

تنظیمات در افتر افکت

 

  • را انتخاب کنید Edit> Templates> Output Module، یک نام جدید را درتنظیمات تایپ کنید و Edit را انتخاب کنید.
تنظیمات رندر در افتر افکت

فرمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و اقدام عملی پس از رندر را که می خواهید اتفاق بیافتد را انتخاب کنید. اگر وارد کنید و جایگزین کنید، افتر افکت ترکیب را با فایل رندر شده خود وارد و جایگزین می کند.

افتر افکت رندر
  • در این پروژه من یک ترکیب اصلی و ترکیب دیگری دارم که پیشینه من است.
تنظیمات رندر در افتر افکت

ترکیب پس زمینه من کمی سنگین است، بنابراین تصمیم گرفتم آن را رندر کنم، سپس وارد و جایگزین را انتخاب کردم.

تنظیمات رندر در افتر افکت 2019

 

همانطور که می بینید، افتر افکت به صورت خودکار فایل را برای من وارد کرده و پس زمینه کامپوزیشن را در ترکیب اصلی من با فایل رندر شده جایگزین کرد. همچنین کامپایل واقعی من را حذف نمیکند، بنابراین اگر میخواهم آن را انجام دهم، هنوز هم میتوانم آن را نابود کنم، سپس یک رندر دیگر انجام دهم.

تنظیمات رندر در افتر افکت 2018

تنظیمات رندر در افتر افکت

قبل از ارائه انیمیشن و یا ترکیب خود را یک راه عالی برای ساخت کمپین نهایی خود را بسیار سبک تر است، که کمک می کند تا کار در افتر افکت بسیار سریع تر است. هر فرمت دارای تنظیمات خاصی است که می توانید تغییر دهید. به عنوان مثال، انتخاب “Quicktime” همچنین به شما اجازه می دهد کدک را که ترجیح می دهید را انتخاب کنید.

شما می توانید این کار را با فشار دادن دکمه گزینه های فرمت انجام دهید، سپس گزینه های Quicktime را با لیست کدک های موجود در سیستم نشان می دهد.

تنظیمات رندر در افتر افکت 2017

 

تنظیمات رندر در افتر افکت نیز به شما امکان می دهد که کامپوزیشن خود را هنگام رندر تغییر اندازه دهید، بنابراین به جای ایجاد دو ترکیب جداگانه و داشتن آنها در یک زمان، می توانید ترکیب فعلی خود را تغییر دهید و همزمان آنها را رندر کنید.

دکمه تیک گزینه “Resize” را بررسی کنید، سپس اندازه مورد نیاز خود را وارد کنید یا یکی از ایستگاه های از پیش تنظیم را انتخاب کنید. فراموش نکنید که “تغییر اندازه کیفیت” را به “بالا” نیز تنظیم کنید. این به شما بهترین نتیجه را می دهد.

 

تنظیمات رندر در افتر افکت

گزینه هایی برای برداشت نیز در دسترس هستند، اگر شما فقط باید بخش خاصی از ترکیب خود را ارائه دهید. آخرین بخش شما می توانید نیشگون گرفتن این است که آیا شما می خواهید با یا بدون صوتی رندر کنید. این را در قسمت پایینی ماژول خروجی تنظیم کنید. شما همچنین می توانید نرخ نمونه برداری، میزان ارسال  بیت را مشخص کنید و اینکه آیا می خواهید صدای مونو یا استریو داشته باشید.

رندر در افتر افکت
  • پس از اتمام کار، OK را فشار دهید. این الگو در حال حاضر برای شما در دسترس خواهد بود.
قالب

 

بسیاری از کاربران افتر افکت  نیز متوجه نمی شوند که شما می توانید کدک های مختلف، قطعنامه ها و خروجی های با یک یا چند صوتی را فقط یک بار ارائه دهید.

فقط روی علامت + در ردیف صف کلیک کنید تا یک خروجی دیگر اضافه کنید. در تصویر زیر می توانید ببینید که من به فرمت های مختلف و تنظیمات خروجی می دهم که همگی در یک زمان ارائه می شوند.

تنظیمات در افتر افکت

تنظیمات رندر در افتر افکت

رندر واقعی کامپوزیشن این است که چه مدت طول می کشد، اما نوشتن رندر به یک فایل نسبتا سریع است. اگر یک رندر تنها ۱۰ دقیقه طول بکشد، پس از آن به این چهار فرمت و تنظیمات در یک زمان حداقل ۴۰ دقیقه طول می کشد.

اما فقط اضافه کردن تمام خروجی ها در یک رندر من اجازه می دهد تا همه چیز را یکبار پردازش کنم. این گردش کار من حداقل ۳۰ دقیقه صرفه جویی می کند. تصور کنید چند ساعت می تواند شما را نجات دهد.

بسیاری از عوامل در هنگام ارائه کار شما نقش مهمی ایفا می کنند، اما دانستن اینکه چگونه تنظیمات رندر و ماژول های خروجی کار می کنند، به شما کمک می کند تا تمام کارهای رندرینگ خود را به حداکثر برسانید و کارایی خود را از هر زمان بیشتر کنید.

آیا در مورد هر چیزی در این پست سوال دارید؟ آیا اطلاعات دیگر در مورد کار با After Effects وجود دارد که می خواهید ببینید؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید!

( برای دنبال کردن محصولات وب سایت بیگ موشن در آپارات نیز می توانید به صفحه بیگ موشن مراجعه کنید )