اشتراک ویژه بیگ موشن

اشتراک ویژه برای کاربران فعال

اشتراک ویژه و بهره مندی از تمام امکانات سایت : می توانید بجای پرداخت مبلغی به اندازه کمتر از ۵ پروژه یک اشتراک ویژه خریداری کنید و به مدت زمان یک یا چند ماه به تمامی پروژه ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید و با لینک مستقیم این پروژه ها را به راحتی و به هر میزان بدون محدودیت در تعداد دانلود پروژه ها را دریافت کنید.

اشتراک ویژه

اشتراک طلایی
۷۰,۰۰۰
اشتراک ۳ ماهه
دسترسی نامحدود به فایل‌ها
لینک دانلود مستقیم
پشتیبانی online
بروز رسانی روزانه
بدون محدودیت تعداد دانلود
اشتراک برنزی
۵۰,۰۰۰
اشتراک ۲ ماهه
دسترسی نامحدود به فایل‌ها
لینک دانلود مستقیم
پشتیبانی online
بروز رسانی روزانه
بدون محدودیت تعداد دانلود
اشتراک نقره ای
۳۰,۰۰۰
اشتراک ۱ ماهه
دسترسی نامحدود به فایل‌ها
لینک دانلود مستقیم
پشتیبانی online
بروز رسانی روزانه
بدون محدودیت تعداد دانلود

 

مزایای تهیه اشتراک ویژه

 

  • پشتیبانی online : مشترکین ویژه دسترسی بهتری برای دریافت پشتیبانی از متخصصین ما خواهند داشت. می توانید برای رسیدن به پاسخ سوالات خود و دریافت مشاوره برای ویرایش پروژه ها با ما در تماس باشید.

 

  • حجم نیم بها : سرور وب سایت بیگ موشن در داخل کشور بوده و میزان ترافیک مصرفی شما نیم بها محسوب می شود. بنابر این نگرانی کمتری برای مصرف حجم ترافیک خود خواهید داشت.

 

  • لینک دانلود مستقیم :برای دریافت پروژه ها دیگر به سبد خرید و مراحل گوناگون را برای رسیدن به لینک دانلود طی نخواهد شد و در هر صفحه لینک مستقیم دانلود برای مشترکین موجود است.

 

  • به روز رسانی روزانه : وب سایت بیگ موشن بطور منظم و روزانه پروژه جدید منتشر خواهد کرد و روزی نیست که در وب سایت شاهد آپلود پروژه آماده ی جدید نباشید.(حتی روز های تعطیل)

 

  • دسترسی نا محدود : در مدت زمان اشتراک تمامی پروژه ها را می توانید به صورت ۱۰۰% رایگان دریافت کنید. در تعداد دانلود هر محصول نیز آزاد می باشید که به هر تعداد مرتبه پروژه را دریافت کنید.(بدون محدودیت)

 

  • هدیه مشترکین : برای هر پلن با هدیه روزهای رایگان بیشتر روبرو خواهید بود. بدین صورت که برای مشترکین نقره ای  ۳ روز بر میزان روزهای دوره و برای مشترکین برنزی ۷ روز و برای مشترکین طلایی ۱۴ روز اضافه تر محاسبه خواهد شد.

 

با خرید اشتراک در وب سایت بیگ موشن به تمامی پروژه ها دسترسی پیدا خواهید کرد

در بیگ موشن هر روز شاهد آپلود پروژه ی جدید خواهید بود