۵ نکته شگفت انگیز در مورد افتر افکت

( ۵ نکته شگفت انگیز در مورد افتر افکت ) تنظیمات خود را در چندین کامپیوتر همگام سازی کنید تا فضاهای کاری خود را سازماندهی کنید و از یک میزبان دیگر ویژگی های جدید شگفت انگیز برای ایجاد موشن گرافیک خیره کننده و ویژوال افکت استفاده کنید.

۵ نکته شگفت انگیز در مورد افتر افکت

5 نکته شگفت انگیز در مورد افتر افکت

 

۰۱. همگام سازی در چندین دستگاه

ادوبی افتر افکت  بخشی از Creative Cloud می باشد، شما می توانید تنظیمات خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنید – بنابراین شما همواره می توانید تنظیمات فعلی خود را روی لپ تاپ خود در حال حرکت یا دسکتاپ ویرایش اصلی خود در خانه انجام دهید. این ممکن است کوچک به نظر برسد، خاصیت این ابزار زمانی است که در به یکباره به پروژه خود احتیاج پیدا خواهید کرد. این تنها یک مزیت استفاده از افتر افکت به عنوان بخشی از Cloud Creative است.

۰۲. Warp Stabiliser VFX

ابزار قدرتمند Warp Stabiliser VFX برای برطرف کردن لرزش های دوربین استفاده می شود ، برای بر طرف کردن لرزش در تصویر یک مقیاس اصلی در صحنه را حفظ می کند تا عکس های حیرت انگیز مانند پرواز های هوایی را حفظ کند. اگر به طور مرتب با فیلم های خام کار می کنید، این یک کمک عظیم است.

۰۳. ۳D Camera Tracker

بازسازی جنبش اصلی دوربین در یک صحنه می تواند از روی حیله و تزویر باشد، اما بعد از بررسی  ۳D Camera Tracker در افتر افکت  فرایند بسیار ساده تر می شود. هنگامی که جنبش دوربین را ردیابی می کنید، می توانید لایه ها و افکت هاب جدیدی را اضافه کنید تا دنباله حرکت خود را به زیبایی ترکیب کنید. همچنین در حال حاضر ویژگی بهینه سازی درخواست بسیار درخواست شده را دارد، بنابراین شما می توانید نقاط ردیابی را در طول زمان بهبود دهید.

۰۴. Pixel Motion Blur

با ابزار جدید Pixel Motion Blur در After Effects CC شما می توانید تاری حرکت را در اشیاء متحرک در فیلم های زنده یا صحنه های رندر شده خود اضافه یا افزایش دهید. رئالیسم را اضافه کنید، جنبش را اغراق آمیز و فوتیج های متلاطم  را راحت تر تماشا کنید.

۰۵. ادغام Adobe Anywhere

Adobe Anywhere چیست؟ خوب، این یک ابزار همکاری است که شما را قادر می سازد تا با ویرایشگران و هنرمندان دیگر بدون توجه به جایی که هستند – در زمان واقعی کار کنند. اساسا، با ادغام ادوبی هرجایی شما می توانید در یک پروژه افتر افکت با همکار خود در طرف دیگر جهان کار کنید. این نیاز به خرید جداگانه دارد، اما اگر نیاز به این نوع گردش کار را داشته باشید، آن جا وجود دارد.

 

در این مقاله نیز به ۵ نکته شگفت انگیز در مورد افتر افکت پرداختیم. می توانید با مراجعه به سایر مقاله های وب سایت در مورد نحوه ساخت پروژه در افتر افکت ، ساخت کامپوزیشن و تنظیمات کامپوزیشن ، پریست آماده افتر افکت ، track motion در افتر افکت ، کار با دوربین ، ساخت شیپ لایر ، نوار ابزار افتر افکت ،کلید های میانبر و بکار گیری متن در افتر افکت اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

۵ نکته شگفت انگیز در مورد افتر افکت

بیگ موشن – پروژه آماده افتر افکت