سفارش ویرایش پروژه

پروژه آماده افتر افکت

بیگ موشن مرجع تخصصی پروژه های افتر افکت از بین حجم انبوه پروژه هایی که روزانه از طریق شرکت های مطرح به بازار عرضه می شود، با انتخاب بهترین پروژه ها و قرار دادن در وب سایت بیگ موشن زمینه ای فراهم آورده تا شما عزیزان بتوانید به راحتی و با صرف زمانی کوتاه به پروژه مطلوب خود دست پیدا کنید و با تهیه پروژه و ویرایش آن خروجی خود را دریافت کنید.

 

سفارش ویرایش پروژه

آموزش ویرایش

در بخش های مختلف وب سایت مواردی را جهت راهنمایی و چگونگی ویرایش پروژه ها را آموزش داده ایم که می توانید با کلیک بر روی لینک آموزش ویرایش به این مطلب دسترسی پیدا کنید.

ولی لازمه ویرایش پروژه هایی که توسط نرم افزار ادوبی افتر افکت ساخته می شوند نیاز به یک کامپیوتر نسبتاٌ قوی با پردازنده ، گرافیک و رم بالایی است . این امکان برای همه فراهم نیست و شاید شما نیز از همین قبیل افراد باشید. یا برای ویرایش پروژه مشکلات دیگری را پیش روی خود احساس می کنید.

خدمات بیگ موشن

به همین جهت و در صدد رفع این نیاز شما عزیزان وب سایت بیگ موشن با داشتن کادری مجرب در این خصوص برای خروجی مورد نظرتان با انجام سفارش ساخت و یا ویرایش پروژه دلخواهتان در خدمت شماست

 

سفارش ساخت پروژه افتر افکت

فقط کافیست پروژه دلخواه خود را از بین پروژه ها انتخاب کنید تصاویر خود را برای ما ارسال کنید و مطالبی که در نظر دارید را به ما اطلاع دهید و مطابق میل خود محل های قرار گیری تصاویر و مطالب را به ما اطلاع دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن فایل ویدئویی پروژه خود را دریافت کنید.

 

همچنین می توانید برای ساخت پروژه جدید طبق ایده ای که در ذهن دارید را نیز با ما برای پیاده سازی آن مطرح کنید. بیگ موشن در تمام زمینه های جلوه های ویژه و ساخت تیزر های موشن گرافی و … پاسخگوی نیاز های شما می باشد.

تعرفه ویرایش

هزینه ی قابل پرداخت برای ویرایش و یا ساخت پروژه نیز بدین صورت می باشد.

  1. ویرایش پروژه با مدت زمان حداکثر یک دقیقه : ۱۰۰ هزار تومان

  2. ویرایش پروژه با مدت زمان بیش از یک دقیقه : ۱۵۰ هزار تومان

  3. ساخت پروژه اختصاصی : به صورت توافقی و بسته به نوع پروژه می باشد

راه های ارتباطی

برای ارتباط با پشتیبانی و سفارش ویرایش پروژه و یا مطرح کردن سوالات در این خصوص می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما ارتباط داشته باشید و یا با ارسال پیام از طریق تلگرام بیگ موشن می توانید در این خصوص مکاتبه داشته باشید.

 

شاخص تلگرام